VIII Ogólnopolska Konferencja ”I’m Gonna Be a Scientist”

Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zaprasza do udziału w VIII edycji Konferencji ”I’m Gonna Be a Scientist”.

”I’m Gonna Be a Scientist jest konferencją, która gromadzi studentów wszystkich kierunków na wykładach, warsztatach oraz targach studenckich kół naukowych. Podczas dwóch dni konferencji uczestnicy i uczestniczki mają okazję poznać odpowiedź na pytanie jak zacząć działać naukowo, jakie możliowści działania mają oraz co oferuje im uczelnia – warsztaty, koła naukowe, szkolenia itp. Transmitowane online wykłady prowadzone przez znanych i docenianych naukowców już od ośmiu lat inspirują młodych naukowców. Warsztaty mają na celu przekazanie umiejętności praktycznych – nasza oferta obejmuje też warsztaty z umiejętności pisania prac.

W tym roku rozszerzyliśmy program naszej konferencji o debatę ”Medyk-edukator w sieci”. Podczas dwugodzinnej rozmowy postaramy się wypytać osoby działające w mediach, które pracują naukowo z jakimi problemami muszą się mierzyć podczas tworzenia materiałów i wypowiadania się na tematy ze swoich dziedzin. Ta forma będzie transmitowana na uczelnianym YouTubie.

Konferencja jest skierowana do wszystkich studentów kierunków medycznych. Przygotowaliśmy ofertę dla studentów kierunków:

  • lekarskiego
  • lekarsko-dentystycznego
  • pielęgniarstwa
  • fizjoterapii
  • analityki medycznej
  • farmacji

Po więcej informacji zapraszamy do śledzenia wydarzenia na naszym Facebooku:

https://fb.me/e/47i1ieBYJ

Ostatnie wpisy:

Kacper Wiertelak-Makała
15 maja 2023 Ogłoszenie wyników Juvenes Pro Medicina 2023

W dniach 11-14 maja 2023 odbyła się 61. Ogólnopolska i 19. Międzynarodowa Konferencja Juvenes Pro Medicina. Z przyjemnością prezentujemy wyniki prac konkursowych.

Kacper Wiertelak-Makała
7 marca 2023 Juvenes Pro Medicina 2023

Drodzy Studenci i Studentki, Przypominamy, że trwa nabór abstraktów i rejestracja aktywnych uczestników 19. Międzynarodowej i 61. Ogólnopolskiej Konferencji Juvenes Pro Medicina 2023. Nabór trwa do 24 marca. Nie czekajcie, zarejestrujcie się już dziś.

Kacper Wiertelak-Makała
11 stycznia 2023 Granty UMEDu 2023

Drodzy Studenci, Z przyjemnością informujemy, że rusza IX edycja programu Granty UMedu na rok 2023. Nabór wniosków trwa od 13 stycznia 2023r. do 12 lutego 2023r. Celem Programu jest dofinansowanie projektów badawczych realizowanych przez studentów studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. Program Granty UMedu jest organizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi i […]

Zobacz wszystkie