Jak ubiegać się o dofinansowanie?

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dofinansowywania.

W celu uzyskania dofinansowania w pierwszej kolejności należy skontaktować się z Skarbnikiem STN lub Przewodniczącym STN.

Następnie (po uzgodnieniu z Skarbnikiem/Przewodniczącym) prosimy wypełnić elektroniczny wniosek o dofinansowanie (http://formularze.umed.pl/wniosek-o-dofinansowanie-zadania-w-zakresie-studenckiej-dzialalnosci/), zgodnie z otrzymanymi wskazówkami.

Zwrot kosztów za opłatę konferencyjną (lub inne wydatki) może zostać dokonany wyłącznie po przedstawieniu przez osobę wnioskującą faktury z danymi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Dane do faktury:
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Kościuszki 4
90-419 Łódź
NIP 725 18 43 739

Wniosek następnie zostanie zweryfikowany przez Prorektora ds. Organizacyjnych i Studenckich. Następnie należy odebrać go z Biura Obsługi Studiów (zgodnie z instrukcjami otrzymanymi drogą mailową). W następnej kolejności faktura musi zostać opisana przez Przewodniczącego STN  (prosimy o kontakt).

Ostatnie wpisy:

Kacper Wiertelak-Makała
15 maja 2023 Ogłoszenie wyników Juvenes Pro Medicina 2023

W dniach 11-14 maja 2023 odbyła się 61. Ogólnopolska i 19. Międzynarodowa Konferencja Juvenes Pro Medicina. Z przyjemnością prezentujemy wyniki prac konkursowych.

Kacper Wiertelak-Makała
7 marca 2023 Juvenes Pro Medicina 2023

Drodzy Studenci i Studentki, Przypominamy, że trwa nabór abstraktów i rejestracja aktywnych uczestników 19. Międzynarodowej i 61. Ogólnopolskiej Konferencji Juvenes Pro Medicina 2023. Nabór trwa do 24 marca. Nie czekajcie, zarejestrujcie się już dziś.

Kacper Wiertelak-Makała
11 stycznia 2023 Granty UMEDu 2023

Drodzy Studenci, Z przyjemnością informujemy, że rusza IX edycja programu Granty UMedu na rok 2023. Nabór wniosków trwa od 13 stycznia 2023r. do 12 lutego 2023r. Celem Programu jest dofinansowanie projektów badawczych realizowanych przez studentów studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. Program Granty UMedu jest organizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi i […]

Zobacz wszystkie