Jak ubiegać się o dofinansowanie?

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dofinansowywania.

W celu uzyskania dofinansowania w pierwszej kolejności należy skontaktować się z Skarbnikiem STN lub Przewodniczącym STN.

Następnie (po uzgodnieniu z Skarbnikiem/Przewodniczącym) prosimy wypełnić elektroniczny wniosek o dofinansowanie (http://formularze.umed.pl/wniosek-o-dofinansowanie-zadania-w-zakresie-studenckiej-dzialalnosci/), zgodnie z otrzymanymi wskazówkami.

Zwrot kosztów za opłatę konferencyjną (lub inne wydatki) może zostać dokonany wyłącznie po przedstawieniu przez osobę wnioskującą faktury z danymi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Dane do faktury:
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Kościuszki 4
90-419 Łódź
NIP 725 18 43 739

Wniosek następnie zostanie zweryfikowany przez Prorektora ds. Organizacyjnych i Studenckich. Następnie należy odebrać go z Biura Obsługi Studiów (zgodnie z instrukcjami otrzymanymi drogą mailową). W następnej kolejności faktura musi zostać opisana przez Przewodniczącego STN  (prosimy o kontakt).

Ostatnie wpisy:

Kacper Wiertelak-Makała
14 września 2023 „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje” – nabór wniosków

9 października rusza nabór wniosków w kolejnej edycji programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”. Najzdolniejsi studenci mogą uzyskać wsparcie finansowe na realizację swoich innowacyjnych i kreatywnych przedsięwzięć. Dotychczas w III edycjach programu dofinansowaliśmy 408 projektów. Na wsparcie badań naukowych, prac rozwojowych i innowacyjnych projektów młodych naukowców przeznaczyliśmy ponad 22 mln zł. IV edycja programu „Studenckie […]

Kacper Wiertelak-Makała
31 lipca 2023 Sprawozdania z działalności SKN na rok akademicki 2022/2023

Uprzejmie informujemy, że otwieramy składanie sprawozdań z działalności SKN za rok akademicki 2022/2023. Sprawozdania są zbierane w formularzu online. Prosimy o wypełnianie sprawozdań przez Przewodniczących lub Wiceprzewodniczących SKN. Czas składania sprawozdań trwa do 10 października 2023. Po zakończeniu kadencji analizą sprawozdań zajmie się Sekretarz STN na kadencję 2023/2024 Julia Ławniczak. W razie wszelkich pytań zapraszamy […]

Kacper Wiertelak-Makała
15 maja 2023 Ogłoszenie wyników Juvenes Pro Medicina 2023

W dniach 11-14 maja 2023 odbyła się 61. Ogólnopolska i 19. Międzynarodowa Konferencja Juvenes Pro Medicina. Z przyjemnością prezentujemy wyniki prac konkursowych.

Zobacz wszystkie