Rekrutacja Asystentów Zarządu na rok akademicki 2023/2024

Zaczynamy nabór Asystentów Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego. Studiujesz na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i chcesz zacząć działać w naukowym świecie? Dołącz do nas!

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane działalnością organizacyjną w świecie nauki. W rekrutacji mogą wziąć udział studenci i studentki każdego roku i kierunku.

Czym zajmują się asystenci STN? To grupa zaangażowanych członków naszego Towarzystwa, która wspiera Zarząd na wszystkich polach naszej działalności. Aby ułatwić wam rozwój waszych zainteresowań, zapraszamy do rekrutacji do wybranych przez was grup roboczych:

  • zespół ds. grafik
  • zespół ds. promocji i social mediów
  • zespół ds. Studenckich Kół Naukowych
  • zespoół ds. English Division
  • zespół ds. finansowych i sponsorskich
  • zespół ds. partnerstwa i współpracy
  • zespół ds. organizacji studenckich konferencji naukowych

W najbliższych dniach na naszych mediach społecznościowych bliżej przedstawimy główne pola naszej działalności.

Aby wziąć udział w rekrutacji wyślij CV i list motywacyjny na nasz adres mailowy (stn@stud.umed.lodz.pl) do niedzieli 22 października 2023. Opowiedz o swoim doświadczeniu i o tym, na jakim polu naszej aktywności chcesz działać. Wybranych kandydatów i kandydatki zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji – na rozmowę kwalifikacyjną. Decyzje dotyczące naboru Asystentów Zarządu STN zostaną ogłoszone na I Walnym Zebraniu Towarzystwa.

Ostatnie wpisy:

Julia Ławniczak
12 czerwca 2024 Ostatnie Zebranie Walne w roku akademickim 2023/2024

Zapraszamy na ostatnie w tym roku akademickim Zebranie Walne Studenckiego Towarzystwa Naukowego UM w Łodzi. Odbędzie się ono 25 czerwca 2024 roku o godzinie 15:00 w sali 1.27 CDUM. Wspólnie podsumujemy miniony rok akademicki oraz wybierzemy nowy Zarząd STN (zgłoszenia w wyborach trwają do 21 czerwca; CV i list motywacyjny należy wysłać na adres: stn@stud.umed.lodz.pl). […]

Julia Ławniczak
29 maja 2024 Wyniki Juvenes Pro Medicina 2024

W dniach 9 – 12 maja 2024 odbyła się 62. Ogólnopolska i 20. Międzynarodowa Konferencja Juvenes Pro Medicina. Z przyjemnością prezentujemy wyniki prac konkursowych. Gratulujemy!

Julia Ławniczak
12 marca 2024 Juvenes Pro Medicina 2024

Drodzy Studenci i Studentki, Przypominamy, że trwa nabór abstraktów i rejestracja aktywnych uczestników 20. Międzynarodowej i 62. Ogólnopolskiej Konferencji Juvenes Pro Medicina 2024. Nabór trwa do 17 marca. Nie czekajcie, zarejestrujcie się już dziś. Abstract submission | Juvenes Pro Medicina | Medical University of Lodz (umed.pl)

Zobacz wszystkie