Nabór asystentów Zarządu STN na rok 2022/2023 trwa!

[English below]

Od naszego otwartego spotkania organizacyjnego trwa nabór asystentów Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi❗️ Żeby wziąć udział w rekrutacji, wyślij swoje CV i list motywacyjny na nasz adres mailowy do piątku 21.10.2022.

🔎Poszukujemy osób zainteresowanych działalnością organizacyjną w świecie naukowym. Każdy asystent będzie współpracować z wybranym członkiem Zarządu na określonym polu: organizacji konferencji i warsztatów, promocji naszej działalności w mediach, poszukiwania partnerów i sponsorów, tworzenia grafik, wspierania działań organizacyjnych STN i wielu innych. Na przyszłych asystentów czeka ogrom rozwijających doświadczeń, szansa na wzięcie udziału w organizacji prestiżowych konferencji naukowych, poznania fascynujących osobistości ze świata nauki, a także gadżety i niesamowita przygoda w najlepszej organizacji studenckiej!

📩Jeśli chcesz działać z nami, wyślij CV i list motywacyjny na nasz adres mailowy (stn@stud.umed.lodz.pl) do piątku 21.10.2022. Opowiedz nam o swoim dotychczasowym doświadczeniu i w jakim zakresie naszej działalności chcesz się rozwijać. Wybranych kandydatów i kandydatki zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji, czyli na rozmowę kwalifikacyjną. Czekamy na Ciebie!

English:

Since our open meeting we are currently recruiting assistants of the Executive Board of the Students’ Scientific Society at the Medical University of Łódź❗️ In order to apply, send your CV and application letter to our e-mail adress up to 21.10.2022.

🔎We are looking for people with a deep interest in organisational activity in the scientific world. Each assistant will be assigned to a specific member of the Executive Board to cooperate on one of the following fields: scientific conference organisation, social media, partnerships and financing and much more. We offer enriching experience, opportunity to participate in the organisation of prestigious international conferences, networking with inspiring academics. And most importantly, an incredible adventure with the best student organisation!

📩In order to apply, send CV and application letter to our e-mail adress(stn@stud.umed.lodz.pl) up to 21.10.2022. Tell us about your previous experience and explain which area of our activity would you like to get involved with. Chosen candidates will be invited for an interview. We are waiting for you!

Ostatnie wpisy:

Kacper Wiertelak-Makała
15 maja 2023 Ogłoszenie wyników Juvenes Pro Medicina 2023

W dniach 11-14 maja 2023 odbyła się 61. Ogólnopolska i 19. Międzynarodowa Konferencja Juvenes Pro Medicina. Z przyjemnością prezentujemy wyniki prac konkursowych.

Kacper Wiertelak-Makała
7 marca 2023 Juvenes Pro Medicina 2023

Drodzy Studenci i Studentki, Przypominamy, że trwa nabór abstraktów i rejestracja aktywnych uczestników 19. Międzynarodowej i 61. Ogólnopolskiej Konferencji Juvenes Pro Medicina 2023. Nabór trwa do 24 marca. Nie czekajcie, zarejestrujcie się już dziś.

Kacper Wiertelak-Makała
11 stycznia 2023 Granty UMEDu 2023

Drodzy Studenci, Z przyjemnością informujemy, że rusza IX edycja programu Granty UMedu na rok 2023. Nabór wniosków trwa od 13 stycznia 2023r. do 12 lutego 2023r. Celem Programu jest dofinansowanie projektów badawczych realizowanych przez studentów studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. Program Granty UMedu jest organizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi i […]

Zobacz wszystkie